Piękne brwi jak po wizycie u kosmetyczki

Zależy Ci, aby Twoje brwi były piękne i zadbane? Dbasz o oprawę oczu, ale nie wiesz, w jaki sposób uzyskać idealny efekt? Jednym z rozwiązań jest henna. Poza tym są triki, które wzmocnią i przedłużą rezultaty tego zabiegu. Poniżej kilka wskazówek.

Henna do brwi w proszku

Piękne i wyraziste brwi możesz łatwo osiągnąć, sięgając m.in. po hennę. To jeden z najlepszych sposobów na osiągnięcie pożądanego efektu. Część pań udaje się do kosmetyczki, by cieszyć się znakomitym rezultatem, ale henna do brwi w proszku jest prosta w użyciu i można samodzielnie zadbać o swoje brwi.

Wiele pań ma linię brwi jasną i słabo widoczną. Zastosuj dobrej jakości hennę i proste triki, które wzmocnią efekt i przedłużą trwałość koloryzacji. Brwi mogą być wspaniałą oprawą kobiecych oczu, a przede wszystkim to właśnie one decydują o wyrazistości twarzy kobiety.

Henna Hornung – wydajny proszek

Na rynku jest wiele produktów do wyboru – m.in. henna w proszku, żelowa, z odżywką, w różnych kolorach. Ważna jest też jej jakość – polecana przez nas jest m.in. tradycyjna czarna henna Hornung. To bardzo wydajny proszek o intensywnym kolorze, idealny do barwienia brwi i rzęs. Wyróżnia ją też wysoki stopień krycia, dlatego może być stosowana też do barwienia skóry.

Co więcej, sprawdzi się też do wykonania tatuaży. Henna Hornung powstaje na bazie starej i sprawdzonej receptury, którą opracował inż. Antoni Hornung, jeden z najlepszych chemików przedwojennej Polski. Wyróżnia się ona wysoką jakością, dużą wydajnością i świetnym kryciem, podkreśla piękno oczu i rysów twarzy.

Co jeszcze skompletować?

Henna na brwi to jeden z najpopularniejszych zabiegów, by podkreślić brwi, ale potrzebujesz jeszcze kilku akcesoriów – wśród nich znajdzie się m.in. woda utleniona, wazelina, pędzelek, płatki kosmetyczne, miseczka z ciepłą wodą, patyczki kosmetyczne i pojemnik do rozdrabniania henny.

Henna na brwi krok po kroku

Hennę przełóż do niewielkiego pojemnika i wymieszaj z niewielką ilością wody utlenionej, by uzyskać gładką i jednolitą masę. Nie powinna być ani zbyt gęsta, ani rzadka. Teraz wacikiem z tonikiem odtłuść brwi, wazeliną posmaruj powierzchnię wokół nich, a cienkim pędzelkiem nanieś przygotowaną mieszankę i na kilka minut ją pozostaw na brwiach. Na koniec namocz płatek kosmetyczny w ciepłej wodzie i zetrzyj hennę. Dzięki temu zabiegowi oprawa Twoich oczu będzie piękna i wyraźna – bez nakładania tuszu czy kredki do oczu. Jest jeszcze jeden duży plus – możesz kąpać się czy pływać bez martwienia się o efekt i jego trwałość.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here