Magazyny w Łodzi

Łódź jest jednym z kluczowych rynków magazynowych w Polsce ze względu na świetną lokalizację, dogodne stawki najmu, znakomite skomunikowanie, dostęp do wykwalifikowanej kadry i siły roboczej oraz szeroki wybór obiektów. Region ten dynamicznie się rozwija, coraz większe zainteresowanie budzi też jej sąsiedztwo – jak Stryków, Piotrków Trybunalski i inne okoliczne miasta. Przyjrzyjmy się im bliżej.

Magazyny na wynajem – Łódź i okolice

Które z lokalizacji są najciekawsze? Wybraliśmy kilka przykładowych miast – powierzchnie magazynowe w Łodzi to dobry wybór dla wielu inwestorów, ale warto wziąć pod uwagę również te położone w bliskim sąsiedztwie głównego miasta regionu. Okolica obfituje w ciekawe obiekty – godne rozważenia są m.in. magazyny na wynajem w Łodzi, ale i Strykowie czy Piotrkowie Trybunalskim.

Piotrków Trybunalski – magazyny

Powierzchnie magazynowe w Łodzi obejmują też okolice. Na przykład magazyny w Piotrkowie Trybunalskim i okolicy. Miasto znajduje się około 50 km od Łodzi i jest ważnym węzłem komunikacyjnym. Leży przy autostradzie A1, niedaleko drogi ekspresowej S8 i innych dróg krajowych, co wpływa na wzrost zainteresowania magazynami w tej okolicy. Powierzchnie magazynowe na wynajem w Łodzi, Piotrkowie czy Strykowie są atrakcyjne również dla inwestorów zagranicznych.

Magazyny na wynajem w Łodzi są droższe od tych zlokalizowanych w miastach sąsiednich. Dogodne skomunikowanie, dobre położenie i niskie stawki to duże atuty obiektów w Piotrkowie Trybunalskim. Przez miasto biegnie też jedna z najważniejszych linii kolejowych w Polsce, a niedaleko jest Międzynarodowy Port Lotniczy im. Władysława Reymonta w Łodzi – około 42 km o centrum miasta.

Magazyny w Łodzi i pod Łodzią – Stryków

W Strykowie znajdują się nowoczesne magazyny oddalone od Łodzi jedynie około 24 km. Położenie w województwie łódzkim sprawia, że szybko stały się bardzo popularne wśród najemców szukających powierzchni magazynowych w Łodzi i okolicy – w Polsce Centralnej. Stryków leży przy autostradzie A2 i DK 14. Niedaleko znajduje się węzeł autostradowy Łódź Północ, czyli skrzyżowanie autostrad A1 oraz A2.

Dobrze rozwinięta sieć komunikacyjna i atrakcyjne stawki najmu to kolejne atuty tej lokalizacji. W planach jest ponadto Szybka Kolej Aglomeracyjna łącząca Łódź z Łowiczem –trasa ma prowadzić między innymi przez Stryków. To idealne położenia dla firm zainteresowanych szeroką dystrybucją produktów w skali krajowej – znajdują się tu różne centra dystrybucji popularnych marek. Zarówno Stryków, jak i Piotrków Trybunalski to godne uwagi lokalizacje dla poszukujących magazynów i hal produkcyjnych w Łodzi i okolicy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here