Jak wybrać dobry laser do depilacji dla salonu kosmetycznego

Profesjonalne salony kosmetyczne oraz te oferujące klientkom liczne zabiegi kosmetologii estetycznej, cały czas monitorują rynki pod kątem zaopatrywania się w nowoczesny sprzęt przyspieszający wykonywanie różnych zabiegów, ale i podnoszący ich standardy. To właśnie dlatego, wraz z rozwojem depilacji laserowej, tak popularnej wśród klientek, muszą one poświęcić sporo uwagi, by z dostępnych w sklepach laserów, wybrać te najlepsze i oparte na najnowszych generacjach depilowania owłosienia.

Lasery do depilacji i platformy laserowe – co wybrać?

Wśród nowoczesnych urządzeń do wykonywania usuwania nadmiernego owłosienia, zdecydowanie w salonach kosmetycznych króluje laser do depilacji. Można powiedzieć, że bezpowrotnie minęły czasy, kiedy wosk czy depilacja zwykłą maszynką cieszyły się największą popularnością. Dziś do salonów kosmetyki estetycznej przychodzi się najczęściej właśnie po depilację laserem, która zapewnia długie efekty gładkiej skóry i coraz częściej jest również bezbolesna.

Innowacyjne urządzenia do takiej depilacji możemy podzielić na lasery klasyczne (jednostanowiskowe) oraz platformy laserowe, które w ramach jednego urządzenia pozwalają wykonywać dwa zabiegi depilacji o dwóch klientek jednocześnie. Tego rodzaju maszyny można znaleźć np. na stronie https://attre.eu/lasery-kosmetyczne-i-medyczne/laser-diodowy-do-depilacji, będącej skupieniem ogromnego wyboru urządzeń przeznaczonych na potrzeby gabinetów kosmetycznych. Młode gabinety, które nie mają jeszcze stałej klienteli, znajdą tu dla siebie laser do depilacji pojedynczej, ale możliwe że wraz z rozwojem firmy, duet w jednej maszynie okaże się o wiele bardziej opłacalny.

Cena, a jakość – droższe zawsze znaczy lepsze?

Większość gabinetów kosmetycznych wybierając sprzęt do depilacji laserowej stawia na jego nową generację (rok produkcji i technologia), sposób wykonywania zabiegu i jakość sprzętu. Te trzy warunki sprawiają, że kupowane przez nich urządzenia są zwykle bardzo drogie w zakupie. Na szczęście wraz z wysoką ceną idzie wówczas większe zainteresowanie danym laserem już bezpośrednio w salonie. Wysoki koszt laserów przekłada się też na lepszą obsługę klientek, większą wydajność zabiegu i doskonałe efekty, które sprawiają, że klienci wracają.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here