Zapewnij ochronę swojemu pupilowi dzięki lokalizatorowi GPS

Kiedy postanawiasz zostać opiekunem zwierzęcia, bierzesz na siebie odpowiedzialność, jaka się z tym wiąże. Jeżeli chcesz zatroszczyć się o niego i zagwarantować mu maksymalną ochronę, nowoczesne technologie z pewnością ułatwią Ci to zadanie.

Aby zadbać o swojego pupila i być pewnym, gdzie się znajduje, warto pomyśleć o zakupie lokalizatora GPS dla psa lub kota. Tylko w ten sposób możesz na bieżąco monitorować miejsce jego pobytu.

Chcesz wiedzieć więcej o narzędziach GPS do monitoringu zwierząt? Zachęcamy Cię do przeczytania tego tekstu.

Bezpieczeństwo Twojego pupila z IKOL SPOT

Zastanawiasz się, jaki GPS zapewni bezpieczeństwo Twojemu pupilowi? Wybierz nadajnik IKOL SPOT. Ten przenośny lokalizator GPS idealnie nadaje się do monitoringu zwierzęcia.

IKOL SPOT pozwala na obserwowanie na bieżąco drogi, którą porusza się zwierzę i zapisuje dane z jego podróży w historii. Jest też sprzedawany razem ze specjalnym, magnetycznym etui, dzięki któremu z łatwością umieścisz go np. na psiej obroży.

Dlaczego GPS dla zwierzaka to dobra decyzja?

Monitorowanie zwierzęcia za pomocą lokalizatora GPS IKOL SPOT to dobra decyzja z wielu powodów. Sprawdź, kiedy i do czego przydaje się ten moduł:

  1. Lokalizator GPS umożliwia zarówno szybkie odnalezienie czworonoga w przypadku jego ucieczki, jak i sprawdzenie oraz porównanie przebytych z nim ostatnio tras spacerów.
  2. Narzędzie to przyda się np. wtedy, gdy Twój pies ma problemy ze wzrokiem lub słuchem (bądź inne dolegliwości, które powodują, że nie jest w pełni sprawny) i z łatwością może się zgubić. Dzięki GPS-owi natychmiast namierzysz jego lokalizację.
  3. Ważnym udogodnieniem dla właścicieli czworonogów jest alert obszaru. Jeżeli Twój pies przekroczy granice ustawionego przez Ciebie wcześniej obszaru, zostaniesz o tym powiadomiony SMS-em, mailem lub poprzez aplikację mobilną IKOL Tracker.
  4. Umieszczony w IKOL SPOT duży przycisk SOS pozwoli osobom, które znalazły Twojego psa, na szybki kontakt z Tobą. Moduł wyśle do Ciebie alert, a Ty z łatwością namierzysz miejsce pobytu Twojego czworonożnego przyjaciela.
  5. Dzięki nadajnikowi GPS możesz również ochronić pupila przed kradzieżą. Niestety, rasowe psy nieraz padają łupem złodziei, którzy następnie sprzedają je niczego nieświadomym ludziom.
  6. Lokalizator GPS to także dobre rozwiązanie w przypadku psów myśliwskich lub biorących udział w akcjach poszukiwawczych.
  7. Warto też zabezpieczyć GPS-em kota, który lubi chodzić własnymi drogami i często bywa znajdowany u sąsiadów (którzy w dodatku nie są zadowoleni z jego wizyt).

Jak zdobyć dostęp do informacji, które zbiera IKOL SPOT? Wystarczy, że założysz konto na stronie system.ikol.pl i dodasz nowy lokalizator.

Możesz też zainstalować aplikację IKOL Tracker na dowolnym urządzeniu mobilnym – o ile ma ono dostęp do sklepu Google Play lub App Store.

Odpowiedzialna opieka dzięki monitoringowi GPS

Monitoring GPS to, jak widać, narzędzie pomagające zapewnić zwierzakowi jak najlepszą ochronę. Dzięki niemu będziesz mógł na bieżąco sprawdzać, gdzie znajduje się Twój pies.

Dlatego nie zastanawiaj się dłużej i zabezpiecz swojego pupila lokalizatorem GPS IKOL SPOT. To odpowiedzialny i rozsądny wybór, za który Twój czworonóg z pewnością byłby Ci wdzięczny.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here