Wesele

Ten jeden, wyjątkowy dzień, który zmienia całe życie. Ślub, to niezwykłe wydarzenie, które zasługuje na odpowiednią oprawę. Kiedy po złożeniu przysięgi, zabierzecie swoich gości na imprezę weselną, na pewno chcecie żeby zrobiła na nich wrażenie. Jak więc znaleźć miejsce, które gwarantuje osiągnięcie takiego efektu?

Sala weselna – elegancka i przestronna

Wybór sali weselnej jest niezwykle ważny dla powodzenia całej imprezy. Podstawową sprawą jest oczywiście odpowiednia ilość miejsca – sala powinna być przestronna. Dobrze również, żeby prezentowała się elegancko – adekwatnie do okoliczności. A jednocześnie wnętrza mają być dość przytulne (dzięki temu, wszyscy będą się tam czuli swobodnie), otoczenie zaś atrakcyjne i zielone. Może się wydawać, że trudno będzie znaleźć miejsce, które łączy wszystkie te cechy. Ale jeśli szukasz sali weselnej w Lublinie lub okolicach, masz ułatwione zadanie. Wystarczy sprawdzić hotel https://www.trzyroze.pl/, który dysponuje piękną salą weselną o powierzchni 400 m², będącą w stanie ugościć nawet 300 osób. Ciepła kolorystyka wnętrz w odcieniach złota, brązu i beżu sprawia zaś, że prezentuje się przy tym efektownie i elegancko. Dogodna lokalizacja i obsługa na najwyższym poziomie, to kolejne warunki udanej imprezy weselnej. A spełnia je właśnie ten trzygwiazdkowy hotel w Lublinie.

Menu szyte na miarę

Sala weselna musi oczywiście zostać odpowiednio ustrojona – zgodnie z wizją nowożeńców. Powinna współgrać z charakterem imprezy oraz wszelkimi innymi dodatkami (jak choćby bukiet ślubny Panny Młodej). Decydując się na salę weselną w hotelu Trzy Róże, możesz mieć pewność że kompozycje i dodatki będą dobrane zgodnie z Waszym życzeniem. Dotyczy to także weselnego menu. Nie da się ukryć, że jest to także jeden z najistotniejszych elementów przyjęcia. W zależności od preferencji Pary Młodej, może być ono nowoczesne lub tradycyjne, a także składające się z potraw wegańskich czy wegetariańskich. Najlepiej, żeby było odpowiednio urozmaicone – dzięki temu spełni oczekiwania wszystkich, nawet tych najbardziej wymagających gości. W hotelu Trzy Róże w Lublinie, Szef Kuchni przygotowuje menu w oparciu o upodobania i życzenia nowożeńców – pyszne i eleganckie. Każdy detal jest tu dopracowany z największą starannością, dlatego powierzając temu miejscu przygotowanie swojego wesela, można być pewnym, że będzie ono naprawdę bajkowe i jedyne w swoim rodzaju.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here