Portal biznesowy a reklama firmy

0
1456

W dobie XXI wieku większość przedsiębiorców czy tego chce czy nie, będzie musiała zaistnieć w internecie. Konkurencja na rynku jest coraz większa bowiem co roku powstaje setki tysięcy firm, dlatego żeby się wyróżnić na tle innych warto zareklamować się w internecie. Postaramy się w krótki i przystępny sposób wymienić trzy sposoby, które mogą przynieść nam wymierne korzyści. Więcej informacji znaleźć można na stronie https://dlafirm.eu/.

Reklama na Facebooku

Facebook posiada bardzo rozbudowany system reklamowy, co nie powinno dziwić, gdyż korzysta z niego większość osób na naszym globie.

Jeśli chodzi o reklamę mamy tak naprawdę trzy sposoby:

  • kupno reklamy
  • marketing szeptany na grupach tematycznych
  • firmowa strona fanpage

Nas dzisiaj najbardziej interesuję forma trzecia. Jeśli chodzi o fanpage można oczywiście go prowadzić samemu, osoba która ma jako takie doświadczenie i obycie z tą stroną powinna sobie poradzić. Ale co w przypadku gdy takiej wiedzy nie posiadamy? Możemy poszukać poradników, jak to zrobić których jest od groma w sieci. Po wpisaniu frazy „Jak założyć fanpage na facebooku” wyskoczy nam dziesiątki przydatnych treści. Jeśli jednak czujemy, że nie mamy ochoty tego robić, bądź nie mamy czasu, możemy to zlecić komuś z zewnątrz.

Blog biznesowy

Jest to opcja na pewno trudniejsza i bez wątpienia dla osób które już mają jakieś pojęcie jak poruszać się w sieci. Mimo wszystko nie taki diabeł straszny jak go malują. Rozszerzenie tematu znajdziesz na stronie http://www.goslask.pl/.

Jeśli chcielibyśmy go założyć na własną rękę z pomocą przyjdzie nam program WordPress, który jest całkowicie darmowy. Program jest bardzo intuicyjny, jednak gdybyśmy mieli problem z jego obsługą znowu możemy poszukać informacji w wyszukiwarce google. Jednak jest jeszcze lepszy sposób, obecnie na platformie YouTube znajduje się dziesiątki poradników jak go zainstalować, skonfigurować oraz obsługiwać.

Strona internetowa

Jest to zdecydowanie najtrudniejsza opcja jeśli chcielibyśmy takową wykonać samemu. Oczywiście jest to możliwe, ale trzeba tu już posiadać sporą wiedzę specjalistyczną.

Na pewno jest to wariant najdroższy, gdybyśmy chcieli to zlecić wykonawcy, gdyż ceny wahają się mniej więcej od 2500zł do nawet kilkunastu tysięcy. Jeśli chcielibyśmy się tego podjąć na pomoc przychodzi nam mnóstwo firm które się w tym specjalizują.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here