Nocleg w sylwestrową noc

Sylwester to jedyna taka noc w roku, kiedy większość z nas nie śpi, tylko bawi się na wszelkiego rodzaju imprezach. Bale i prywatki są tak samo popularne, co wyjazdy w góry. Niestety, jeśli decydujemy się na spędzenie Sylwestra na przykład w Zakopanem, musimy się liczyć z tym, że trudno będzie nam znaleźć w ostatniej chwili noclegi.

Oczywiście, większość drogich hoteli znajdzie dla nas pokój, ale nie wszyscy mają tyle pieniędzy aby zanocować w kilkugwiazdkowym hotelu. Wybieramy raczej tańsze noclegi, w których również możemy zorganizować imprezę sylwestrową. Jeśli w samym Zakopanem nie znajdziemy kwater odpowiadających naszym wymaganiom, wówczas możemy pojechać kilka kilometrów za miasto i szukać noclegów w Białce czy Bukowinie Tatrzańskiej.

Tam mamy większe prawdopodobieństwo tego, że jakiś pensjonat czy dom prywatny będzie miał jeszcze wolne pokoje. Trzeba się jeszcze liczyć z tym, że podróże z i do Zakopanego będą ciężkie. Korki na zakopiańce to nic nowego dla kierowców, ale turyści mogą być tym faktem nieco sfrustrowani.